Masaż

Oferujemy masaż stworzony by leczyć lub wspomagać najróżniejsze dolegliwości.
Masaż relaksacyjny – jego głównym celem jest uspokojenie organizmu oraz skuteczne odprężenie. Jest to doskonała forma terapii. Efektem jest zredukowanie napięcia mięśniowo-nerwowego, zrelaksowany umysł, uczucie pełnego odprężenia oraz zmniejszenie poziomu stresu.
Masaż klasyczny - jego zadaniem jest odprężenie, regeneracja, relaks oraz uwolnienie od bólu osoby masowanej. Regularne korzystanie z masażu klasycznego modeluje sylwetkę, opóźnia procesy starzenia, zmniejsza widoczność cellulitu oraz ujędrnia ciało.
Masaż gorącymi kamieniami – ułatwia oddychanie skórne, przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych, poprawia jej elastyczność i jędrność, pomaga zwalczać cellulit, poprawia napięcie i elastyczność mięśni, łagodzi objawy stresu, głęboko relaksuje umysł i ciało, zwiększa podstawową przemianę materii, daje ogólne oczyszczenie organizmu.
Kinesiotaping - nowoczesna metoda fizjoterapeutyczna wykorzystywana w leczeniu dysfunkcji w obrębie mięśni i stawów. Polega na oklejaniu wybranych partii ciała specjalnymi bawełnianymi plastrami, w celu łagodzenia bólu i poprawy funkcjonowania struktur mięśniowo-powięziowych.
Umów się na wizytę